Siva søker handlekraftig kommunikasjonsdirektør med gode kommunikasjons- og samarbeidsevner. Søknadsfrist er 8.1 2014.
Les hele utlysningen her
PC: Hold Ctrl-tasten nede og trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.
Mac: Hold Cmd-tasten (Command) nede og trykk på + for å forstørre eller - for å forminske.
Publisert 13.12.2013
Siva søker handlekraftig kommunikasjonsdirektør med gode kommunikasjons- og samarbeidsevner. Søknadsfrist er 8.1 2014.
Les hele utlysningen her
Siva har gått inn som medlem i Skift - en organisasjon av klimaledere som ønsker å være pådrivere for å nå 2030-klimamålet.
Siva er en liten organisasjon med et viktig samfunnsoppdrag. Sammen er vi 55 kolleger, som bidrar til at Norge blir grønnere, smartere og mer nyskapende – derfor søker vi en kollega som kan være med på å utvikle og utfordre hvordan vi jobber og tenker.
Fylkeskommunene, Innovasjon Norge, Forskningsrådet og Siva inngikk 11. mai en forpliktende samarbeidsavtale om mer helhetlig og samordnet bruk av nasjonale og regionale ressurser for å stimulere grønn industri- og næringsutvikling.