Ansatte

Ønsker du å komme i kontakt med en spesiell person her hos Siva? Vi er for øyeblikket 43 ansatte hos Siva.

BYTT VISNING | A-Ø | |

Virksomhetsstyring

  • randi-g

    Randi Glørstad

    direktør Virksomhetsstyring

    Telefon: 977 78 327

    E-post: randi.glorstad@siva.no

  • Linn Thingstad

    rådgiver forretningsutvikling/IT, Virksomhetsstyring

    Telefon: 922 63 463

    E-post: linn.thingstad@siva.no

  • havard_solem_br18277

    Håvard Solem

    fagansvarlig effektanalyser og styringssystem, Virksomhetsstyring

    Telefon: 924 63 935

    E-post: havard.solem@siva.no

  • Karianne Sandvik

    seniorrådgiver HR og administrasjon, Virksomhetsstyring

    Telefon: 477 53 225

    E-post: karianne.sandvik@siva.no

  • aashild3-cz7a1997

    Aashild Merkesnes Sand

    rådgiver personal og kontoradministrasjon, Virksomhetsstyring

    Telefon: 478 43 480

    E-post: aashild.merkesnes.sand@siva.no

  • mari_lisa_hestnes_br18183

    Mari Lisa Hestnes

    rådgiver økonomi og finans, Virksomhetsstyring

    Telefon: 976 23 336

    E-post: mari.lisa.hestnes@siva.no

  • ove_rd_henriksen_br18204

    Ove Rød Henriksen

    fagansvarlig økonomi og finans, Virksomhetsstyring

    Telefon: 454 50 802

    E-post: ove.henriksen@siva.no

  • tone_egeland_br18267

    Tone Egeland

    rådgiver analyse og økonomi, Virksomhetsstyring

    Telefon: 936 58 729

    E-post: tone.egeland@siva.no

Ledelse

Kommunikasjon

Innovasjon

Eiendom